Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

16 Grudnia, Poniedziałek, Albina, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Super mecz. Wielkie emocje. Znakomita organizacja

04.11.2018, 14:44:00
Super mecz. Wielkie emocje. Znakomita organizacja
Fot. Ryszard Biel

Tak w skrócie, można by określić wczorajszą sportową imprezę w hali MOSiR przy al. Grunwaldzkiej. To już po raz kolejny w elbląskiej hali, zorganizowano mecz piłki siatkowej na bardzo wysokim poziomie. W ramach 6.kolejki Plus Ligi spotkały się zespoły Lotos Trefl Gdańsk (w roli gospodarza) oraz Indykpol z Olsztyna. Po zaciętej i wyrównanej walce zwycięsko z parkietu schodzili siatkarze Trefla pokonując Indykpol w setach 3:2.

 

Początek meczu nie zapowiadał sukcesu siatkarzy Trefla, którzy po dwóch setach przegrywali 2:0. Ambicja siatkarzy i doping kibiców , zarówno tych przyjezdnych z Gdańska jak i elblążan , którzy szczelnie wypełnili halę MOSiRu, odwróciły losy meczu.

 

Po zaciętych dwóch kolejnych setach siatkarze Trefla schodzili zwycięsko z parkietu wyrównując stan meczu na 2:2. W piątym secie gdańszczanie od samego początku objęli prowadzenie i nie oddali już go do końca seta, wygrywając 15:6 i cały mecz 3:2. MVP spotkania wybrano Macieja Muzaja z Trefla , który zdobył dla gdańszczan 29 punktów.

 

- To była świetna impreza - powiedział nam po meczu pan Kazimierz kibic z Olsztyna, wychodząc ze spotkania.- Więcej takich imprez powinno być w Elblągu. To świetne miejsce zarówno pod względem warunków na organizację takich spotkań jak również bardzo dobrą atmosferę. Gratulacje dla Elbląga - powiedział kibic z Olsztyna.

 

LOTOS TREFL GDAŃSK - INDYKPOL OLSZTYN 3:2 (19:25, 22:25, 25:20, 31:29, 15:6)

 

Trefl Gdańsk: Grzyb 3, Muzaj 29, Schott 14, Nowakowski 14, Janusz 1, Mijailović 13, Olenderek (libero) oraz Jakubiszak 2, Olenderek, Kozłowski 2, Niemiec 11, Hebda
Indykpol Olsztyn: Woicki 1, Kapelus 15, Warda 8, Hadrava 30, Lux 10, Zniszczoł 6, Żurek (libero) oraz Andringa, Kalinin 1, Pietraszko 5, Gil, Urbanowicz

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu

                                                            

 

                                                                                                                                                                                             GaMi

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / ( zdjęć 0 )
Dodano: | _INFO_ELBLAG_PL

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.