Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Lipca, Środa, Aneta, Bogdan, Aleksy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Od dziś pojedziemy nowym odcinkiem S7

18.10.2018, 13:44:00
Od dziś pojedziemy nowym odcinkiem S7
Fot. Archiwum redakcji

Dziś w czwartek (18 października), planowane jest otwarcie 7.5 km odcinka nowej S7 pomiędzy Kiezmarkiem a Koszwałami. Informuje o tym Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Jak informuje rzecznik gdańskiego oddziału GDDKiA w Gdańsku Piotr Michalski, dziś popołudniu przełożony zostanie ruch  tymczasowej drogi objazdowej na odcinek drogi dwujezdniowej S7 od Koszwał do Kiezmarka budowany przez Metrostav. Będzie to 7,5 km odcinek dwujezdniowej drogi ekspresowej, po dwa pasy ruchu i pas postoju awaryjnego.

 

Będzie to w dużym stopniu usprawniało ruch na budowanej drodze S7 informuje Piotr Michalski

 

Jak się próbowaliśmy dowiedzieć, termin oddania całej trasy S7 z Elbląga do Kiezmarka nie jest jeszcze znany. Mówi sie, że może to być przesunięcie w czasie, nawet do początku przyszłego roku.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.