Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Października, Środa, Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Puchar Polski: Olimpia nie nawiązała walki ze Śląskiem Wrocław

26.09.2018, 20:00:00
Puchar Polski: Olimpia nie nawiązała walki ze Śląskiem Wrocław
fot. Ryszard Biel

W dzisiejszym meczu 1/32 finału Pucharu Polski Olimpia Elbląg przegrała u siebie ze Śląskiem 0:3 (0:2) i odpadła  z rozgrywek.
 

Zgodnie z zapowiedziami trenera Tadeusza Pawłowskiego Śląsk poważnie potraktował mecz pucharowy z Olimpią. Do Elbląga przyjechała większość zawodników, którzy wystąpili w niedzielnym, wygranym 4:1, meczu Śląska z Piastem Gliwice w Ekstraklasie.
 

W 11 minucie Arkadiusz Piech przyjął spokojnie przyjął piłkę w polu karnym i mocnym strzałem lewą nogą pewnie pokonał debiutującego w bramce Olimpii Pawła Rutkowskiego. W 28. minucie Piech podwyższył na 2:0 po rzucie karnym, podyktowanym za faul na Łukaszu Broziu. Pierwsze zagrożenie pod bramką Śląska stworzył Jakub Bojas który w 40 minucie celnie strzelił zza pola karnego.

W drugiej połowie Śląsk spokojnie kontrolował przebieg meczu i nie pozwolił Olimpii na stworzenie bramkowych sytuacji. W przekroju całego meczu wyraźnie widoczna była różnica 2 klas rozgrywkowych w każdym elemencie gry. Już w doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z najbliższej odległości wynik ustalił Mateusz Radecki.

Pomimo niefortunnej pory i fatalnej pogody sporo kibiców oglądało dzisiejszy mecz. W trakcie spotkania pojawiła się także grupa ok. 250 przyjezdnych kibiców.

Teraz Olimpia musi skupić się na jak najszybszym pozyskaniu nowego szkoleniowca i walce o zdobywanie punktów w II lidze. Najbliższy mecz Olimpia rozegra na wyjeździe ze Zniczem Pruszków.

Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 3:0 (2:0)
Arkadiusz Piech 11, 28 (k), Mateusz Radecki 90
 

Olimpia: 12. Paweł Rutkowski - 16. Tomasz Sedlewski (75, 7. Michał Balewski), 13. Michał Kuczałek, 5. Kamil Wenger, 11. Mateusz Bogdanowicz - 6. Anton Kołosow (82, 23. Michał Kiełtyka), 8. Michał Ressel, 4. Kacper Korkliniewski, 82. Eduardo, 17. Jakub Bojas (63, 10. Mateusz Szmydt) - 9. Michał Fidziukiewicz.
 

Śląsk: 1. Jakub Wrąbel - 28. Łukasz Broź (79, 16. Róbert Pich), 32. Igors Tarasovs, 14. Wojciech Golla, 30. Kamil Dankowski - 11. Mateusz Cholewiak, 21. Jakub Łabojko, 23. Mateusz Radecki, 31. Maciej Pałaszewski (89, 24. Piotr Samiec-Talar), 10. Farshad Ahmadzadeh (63, 25. Damian Gąska) - 29. Arkadiusz Piech.
 

żółte kartki: Korkliniewski, Kuczałek, Eduardo - Radecki.
 

sędziował: Dominik Sulikowski

 

 

IR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Olimpia Elbląg-Ślask Wrocław PP ( zdjęć 152 )
Dodano: 2018-09-27 | Fot. Ryszard Biel

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.