Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Kwietnia, Piątek, Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Umówił się z 12-latką, wpadł w ręce policji. Akcja łowcy pedofilów w Pasłęku

13.05.2018, 09:18:00
Umówił się z 12-latką, wpadł w ręce policji. Akcja łowcy pedofilów w Pasłęku

Pasłęcka policja zatrzymała 36-latka, który umówił się z 12-latką. Za próbę wykorzystania dziecka grozi mu kara do 2 lata więzienia. Zasadzkę na mężczyznę zastawił Krzysztof Dymkowski, znany łowca pedofilów.

Krzysztof Dymkowski i jego ludzie, kilka dni temu, na jednym z ogólnopolskich portali internetowych namierzyli 36-latka, który chciał nawiązać kontakt z nastolatką. Stworzyli fikcyjną postać 12-latki mieszkającej w Pasłęku i zaczęli szykować zasadzkę, informuje portal glospasleka.pl. Mężczyzna kontaktował się telefonicznie z "12-latką". Sms-y kierowane przez niego do dziecka były bardzo wulgarne. - Takich słów nie użyłbym w rozmowie z nieznajomą dorosłą kobietą, to było obrzydliwe - mówi Krzysztof Dymkowski, który od lat walczy z przestępczością seksulaną, której ofiarami padają dzieci.

Mężczyzna w końcu umówił się z "12-latką" i wpad w zasadzkę łowcy pedofilów. Wczoraj zatrzymali go policjanci z Pasłęka.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 maja, około godz. 11.40 na ul. Westerplatte w Pasłęku. Zatrzymany to 36-latek. Mężczyzna usłyszy zarzut z artykułu 200 a paragraf 2 Kodeksu karnego [Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej, lub udziału w produkowaniu, lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 - przyp.red.]. Będziemy wnioskowali o dozór policyjny dla niego

- informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Krzysztof Dymkowski, nazywany łowcą pedofilów, w ostatnich latach pomógł policji namierzyć dziesiątki pedofilów. Mężczyzna zwyrodnialców tropi w sieci i zastawia na nich zasadzki. Podobnie było w przypadku mężczyzny zatrzymanego w Pasłęku.

Działam od piętnastu lat. To nie jest łatwe. Jak czyta się tą korespondencję to ręce opadają. To jest obrzydliwe, chore. W ciągu ostatnich dziewiętnastu miesięcy udało mi się jednak doprowadzić do zatrzymania 384 pedofilów w całej Polsce, a także w Niemczech

- mówi Krzysztof Dymkowski.

Więcej informacji na temat działalności Krzysztofa Dymkowskiego znajdziemy tu. Film z akcji zatrzymania 36-latka w Pasłęku publikujemy dzięki jego uprzejmości.

 

Natasza Jatczyńska

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.