Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Marca, Środa, Aleksandra, Klaudia, Anatol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Antykoncepcja powoduje raka – tego mają się uczyć dzieci za pieniądze resortu zdrowia!

12.04.2018, 07:25:00
Antykoncepcja powoduje raka – tego mają się uczyć dzieci za pieniądze resortu zdrowia!
Źródło: https://pixabay.com/zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Za publiczne pieniądze uczniowie dowiadują się, że antykoncepcja jest tak naprawdę "pozbyciem się człowieka", że zarodek woła do kobiety "jestem, przyjmij mnie, przygotuj dla mnie swoją podusię, kołderkę". Tego naucza program "W stronę dojrzałości" skierowany do młodzieży, zlecony i finansowany przez Ministerstwo Zdrowia, informuje oko.press.

Celem programu „W stronę dojrzałości” dla młodzieży szkolnej jest przede wszystkim „Kształcenie umiejętności dokonywania właściwych wyborów w zakresie zdrowego stylu życia”. Jakie wybory są najlepsze? Późna inicjacja, ale wczesne macierzyństwo, związek małżeński zamiast związków nieformalnych, naturalne planowanie rodziny zamiast antykoncepcji, naprotechnologia zamiast in vitro (w razie problemów z płodnością).

O tym, co będzie się działo na zajęciach z uczniami, wiemy z filmów szkoleniowych, które można znaleźć na stronie ogólnopolskiej platformy Dowiadujemy się z nich między innymi, że: w prezerwatywach występują mikropory – otwory o dziwnie brzmiącej mierze 5 mikronów – przez które przenikać mają choroby zakaźne, a także plemniki; stosowanie prezerwatyw jest rakotwórcze; antykoncepcja – ogólnie – może prowadzić do depresji, chorób wątroby, a nawet zgonów; zapłodniona komórka ma zdolności komunikacji ze swoją „matką” i może do niej powiedzieć: „jestem, przyjmij mnie, przygotuj dla mnie swoją podusię, kołderkę, pulchną kołyseczkę”; mówienie o „ciąży” a nie „dziecku” prowadzi do ignorowania ze strony partnera i może powodować „sieroctwo prenatalne”.

Program jest finansowany ze środków Ministerstwa Zdrowia (Narodowy Program Zdrowia na lata 2016-2020). Na realizację programu firma Lechaa Consulting Sp. z o. o. dostała 9 mln 655 tys. 706 zł.

Jak wynika z informacji umieszczonych na stronie projektu najpierw zostaną w nim wyszkoleni tutorzy, którzy następnie będą prowadzić zajęcia dla młodzieży w szkołach. Tutorzy to zupełnie nowa instytucja w polskich szkołach.

Do tej pory edukacja seksualna prowadzona była w szkołach dwutorowo. Z jednej strony były to obowiązkowe zajęcia z Wychowania Do Życia W Rodzinie. Z drugiej, dodatkowe zajęcia prowadzone przez edukatorów seksualnych z organizacji pozarządowych.

Więcej na: oko.press.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.