Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

5 Lutego, Niedziela, Adelajda, Agata, Izydor

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Ukradli znaki drogowe w Stegnie. Wpadli z narkotykami w Sztutowie

06.05.2017, 13:00:00
Ukradli znaki drogowe w Stegnie. Wpadli z narkotykami w Sztutowie

Policyjna kontrola bmw zakończyła się zatrzymaniem 23 – latka z powiatu olsztyńskiego. Funkcjonariusze znaleźli leżące przy aucie zawiniątko z suszem roślinnym. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. W bagażniku pojazdu znaleziono jeszcze kradzione znaki drogowe.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. W sobotę około godz. 1.30 w Sztutowie uwagę policjantów z nowodworskiej drogówki zwrócił pojazd, który parkował z włączonymi światłami drogowymi w pobliżu miejscowego muzeum.Policjanci postanowili to sprawdzić. Gdy dojeżdżali do bmw to zauważyli jak mężczyzna siedzących w aucie na miejscu kierowcy wyrzuca przez uchylona szybę zawiniątko.

W miejscu tym policjanci znaleźli leżące na drodze dwa woreczki z zawartością suszu roślinnego. Po dalszym sprawdzeniu testerem okazało się ,ze jest to marihuana o wadze 6 gram.Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna ten od razu przyznał,że zawiniątko należy to do niego, a okazał się nim 23 - latek, mieszkaniec powiatu olsztyńskiego.

Dodatkowo pojazd bmw parkował na ,,kopercie" czyli miejscu zastrzeżonym dla pojazdu osoby niepełnosprawnej i jego kierujący czyli 23-latek został ukarany mandatem w wysokości 800 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej jednostki. Tego samego dnia usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Kara nie ominie również pasażera pojazdu bo policjanci w trakcie dalszych czynności tj. przeszukania bmw w jego bagażniku znaleźli trzy znaki drogowe. Do ich kradzieży przyznał się pasażer pojazdu 19-latek, również mieszkaniec powiatu olsztyńskiego. Z jego wyjaśnień wynikało, że znaki pochodzą z terenu pobliskiej miejscowości Stegna, a sam sprawca nie potrafił wyjaśnić dlaczego postanowił je ukraść. Miejscowi policjanci niebawem przekażą sprawę do Sadu w Malborku z wnioskiem o ukaranie 19-latka. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Natomiast znaki wrócą natychmiast na swoje miejsce.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 2 )
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.