Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lutego, Piątek, Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Krynica Morska: 37-latek odpowie za uprawianie marihuany

08.11.2016, 10:00:00
Krynica Morska: 37-latek odpowie za uprawianie marihuany

Policjanci przedstawili zarzuty popełnienia trzech przestępstw 37 – latkowi, podejrzewanemu o uprawianie marihuany. Nielegalne łodygi krzewów jak i sam susz, funkcjonariusze znaleźli w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych w jednym z domów na terenie gminy Krynica Morska. Za uprawianie i zbiór konopi innych niż włókniste oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.


Policjanci z wydziału kryminalnego nowodworskiej jednostki podejrzewali, że 37 – letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego może uprawiać marihuanę. Ich przypuszczenia potwierdziły się wczoraj w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych jednego z domów na terenie krynickiej gminy.

W pokoju, w którym mieszkał mężczyzna, kryminalni znaleźli pudełko z zawartością suszu roślinnego, nasiona, wagę elektroniczną i nawozy do uprawy roślin. Dodatkowo w trakcie przeszukania samochodu należącego do mężczyzny policjanci znaleźli kolejną porcję suszu roślinnego i łodygi konopi indyjskich. Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczone przez policjantów rośliny to marihuana w ilości 353 gram.

37 – latek został doprowadzony do policyjnej jednostki. Śledczy przedstawili mu zarzuty uprawiania i zbioru konopi innych niż włókniste oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokuratura Rejonowa w Malborku zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny. Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.