Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Lutego, Poniedziałek, Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policjanci uczcili pierwsze urodziny ostaszewskiej grupy PaT

10.11.2015, 10:40:43
Policjanci uczcili pierwsze urodziny ostaszewskiej grupy PaT
fot. KPP Nowy Dwór Gdański

Ostaszewska grupa PaT obchodziła swoje pierwsze urodziny. Do wspólnego, uroczystego świętowania tej chwili młodzi artyści zaprosili wiele sprzyjających im w minionym roku osób, w tym policjantów z nowodworskiej jednostki. Nie zabrakło wspomnień, podziękowań, premiery nowego przedstawienia, wspólnej zabawy i pysznego urodzinowego tortu. Funkcjonariusze wręczyli młodzieży antydopalaczowe plany zajęć i długopisy.

„Profilaktyka a Ty”  to ogólnopolski program pod egidą Komendy Głównej Policji, w którym ludzie młodzi wychodzą z profilaktyką uzależnień do swoich kolegów i rówieśników. Język teatru, muzyki, wspólnej zabawy w atmosferze koleżeństwa, przyjaźni, tolerancji ma przemawiać do wyobraźni młodych ludzi, zniechęcać do eksperymentowania z używkami, pokazywać jasne strony codzienności i namawiać do życia wolnego od uzależnień.

W minioną sobotę licząca ponad 20 członków ostaszewska grupa PaT obchodziła swoje pierwsze urodziny. Rok swej aktywności utalentowana młodzież uczciła w szczególny sposób. Na ten właśnie dzień artyści zaplanowali premierowy pokaz nowego przedstawienia pt. „Spisek”.


O godzinie  16.00 do Gminnego Domu Kultury i Sportu w Ostaszewie przybyli zaproszeni goście. W tym gronie znaleźli się między innymi: rodzice nastolatków, mieszkańcy gminy, pracownicy domu kultury, nauczyciele i policjanci – osoby, które przez ostatnie miesiące wspierały i sprzyjały działalności lokalnej grupy PaT. Po tym, jak liderka grupy - Monika Lizak przywitała wszystkich uroczyście rozpoczęto projekcję filmiku ukazującego roczną aktywność i wspólnie spędzane przez członków grupy chwile. Następnie przyszła kolej na podziękowania jakie za pomoc i wsparcie młodzi ludzie z wdzięcznością kierowali do swoich gości.  W czasie premierowego pokazu przedstawienia pt. „Spisek” aktorzy przedstawili widzom historię uzależnionej od narkotyków i alkoholu studentki i jej trudów podejmowanych w walce z nałogiem. Jak przystało na urodzinową imprezę - nie zabrakło wielkiego finału z urodzinowym tortem i świeczką oraz wspólnej zabawy.

Funkcjonariusze z nowodworskiej jednostki dziękują ostaszewskiej społeczności PaT-u za ich zaangażowanie w tą formę profilaktyki i zapowiadają dalsze wsparcie i współpracę z młodzieżą. W urodzinowym prezencie funkcjonariusze wręczyli młodzieży antydopalaczowe plany zajęć i długopisy.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.