Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Października, Poniedziałek, Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Niecodzienny egzamin szefa nowodworskiej policji

01.10.2015, 08:00:10
Niecodzienny egzamin szefa nowodworskiej policji

Uczniowie z Kmiecina odpytali z tabliczki mnożenia szefa nowodworskiej Policji. Niecodzienny egzamin młodzież przeprowadziła w związku z obchodami V Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, któremu w tym roku przyświecało hasło „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” Z komendy Policji dzieci wyruszyły wraz opiekunem na ulice miasta, by tam egzaminować jego dorosłych mieszkańców.

W piątek nowodworską jednostkę Policji odwiedzili niecodzienni goście. Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kmiecinie złożyła wizytę szefowi policjantów z matematyczną misją.

Tego dnia w ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, mali matematycy z Kmiecina przygotowali akcję, której celem miało być zachęcanie młodych i nieco starszych do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Pod hasłem: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” dzieci przeprowadzały krótkie egzaminy mnożenia i dzielenia w pamięci w zakresie do 500, a tym którzy pomyślnie je przeszli, wręczały odznaki Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Taką odznakę otrzymał również insp. Wacław Łokuciewski - komendant nowodworskiej Policji, a wspominając lata własnej edukacji zapewnił młodzież, że biegłość w liczeniu to umiejętność wykorzystywana  i niezbędna do funkcjonowania w wielu dziedzinach życia. Z siedziby mundurowych matematyczni egzaminatorzy przeszli wraz z opiekunem na ulice Nowego Dworu Gdańskiego, gdzie kontynuowali swoją akcję. Aby zapewnić im widoczność i bezpieczeństwo na ulicach policjanci wręczyli im odblaskowe opaski. 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.