Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Piątek, Natalia, Blanka, Eligiusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Piaskowiec: 19-latek stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

28.09.2015, 08:00:11
Piaskowiec: 19-latek stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19 – latkowi z powiatu sztumskiego, który kierując vw transporterem z ośmioma pasażerami w środku przekroczył dopuszczalną prędkość o 78 km/h. Dodatkowo za popełnione wykroczenie funkcjonariusze nałożyli na kierowcę mandat w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych. Funkcjonariusze apelują do kierowców o przestrzeganie zasad bezpiecznego podróżowania, zgodnego z przepisami ruchu drogowego i zdrowego rozsądku. 

W środę po godzinie 17.00 w miejscowości Piaskowiec, funkcjonariusze ruchu drogowego z nowodworskiej jednostki zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki VW Transporter. Powodem kontroli była zarejestrowana ręcznym miernikiem prędkości zbyt szybka jazda młodego kierowcy, który jak się wkrótce okazało przewoził w tym czasie autem 8 pasażerów. Siedzący za kierownicą samochodu 19 – letni  mieszkaniec powiatu sztumskiego przekroczył dozwoloną prędkość o 77 km/h.

Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym w kwocie 500 złotych i 10 punktami karnymi.  Oprócz tego zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Jeśli mężczyzna nie zastosuje się do tej decyzji, okres ten zostanie przedłużony o kolejne 3 miesiące, a po następnym zlekceważeniu prawa uprawnienia do kierowania zostaną mu całkowicie cofnięte. 19 – latek, któremu zatrzymano wczoraj prawo jazdy, posiadał je od roku. 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

 1. 1
  0
  ~ Jasiu
  Wtorek, 29.09

  Jeszcze trochę i przekroczenie zmaleje do 49 km/h i oddadzą mu prawko, w LID (czyli nagłówku) jest że o 78 km/h w samym artykule już że o 77 km/h

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.