Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Lipca, Wtorek, Aneta, Bogdan, Aleksy

Menu główne

Baza firm Baza firm
BLUE Centrum Informatyzacji
zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Piaskowiec: stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

11.09.2015, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Piaskowiec: stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

Policjanci ruchu drogowego przerwali zbyt szybką jazdę autem 38 – latkowi z powiatu malborskiego. Siedzący za kierownicą vw passata jadąc w obszarze zabudowanym, przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, a prócz tego policjanci nałożyli na niego mandat i punkty karne.

W piątek około godziny 13.00 w miejscowości Piaskowiec, funkcjonariusze ruchu drogowego z nowodworskiej jednostki zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki VW Passat. Mężczyzna kierując autem w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h.

Funkcjonariusze ukarali mężczyznę mandatem karnym w kwocie 400 złotych i 10 punktami karnymi, a oprócz tego zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące.

Policjanci przypominają, że zgodnie z nowymi przepisami - gdyby w ciągu tego okresu mężczyzna zdecydował się kierować samochodem, to po kolejnej policyjnej kontroli  - czas ten zostanie wydłużony o kolejne 3 miesiące.  Jeżeli nie zastosuje się do tej decyzji i będzie kierował samochodem pomimo zatrzymanych uprawnień, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem i aby je odzyskać będzie musiał spełnić wszystkie wymagania stawiane osobom, które po raz pierwszy ubiegają się o prawo jazdy.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 1Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.