Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Lutego, Poniedziałek, Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Piaskowiec: stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

11.09.2015, 08:00:00
Piaskowiec: stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

Policjanci ruchu drogowego przerwali zbyt szybką jazdę autem 38 – latkowi z powiatu malborskiego. Siedzący za kierownicą vw passata jadąc w obszarze zabudowanym, przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, a prócz tego policjanci nałożyli na niego mandat i punkty karne.

W piątek około godziny 13.00 w miejscowości Piaskowiec, funkcjonariusze ruchu drogowego z nowodworskiej jednostki zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki VW Passat. Mężczyzna kierując autem w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h.

Funkcjonariusze ukarali mężczyznę mandatem karnym w kwocie 400 złotych i 10 punktami karnymi, a oprócz tego zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące.

Policjanci przypominają, że zgodnie z nowymi przepisami - gdyby w ciągu tego okresu mężczyzna zdecydował się kierować samochodem, to po kolejnej policyjnej kontroli  - czas ten zostanie wydłużony o kolejne 3 miesiące.  Jeżeli nie zastosuje się do tej decyzji i będzie kierował samochodem pomimo zatrzymanych uprawnień, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem i aby je odzyskać będzie musiał spełnić wszystkie wymagania stawiane osobom, które po raz pierwszy ubiegają się o prawo jazdy.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 1Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.