Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

5 Lutego, Niedziela, Adelajda, Agata, Izydor

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Kmiecin: 15-latek za kierownicą VW golfa wjechał w barierę

16.07.2015, 11:34:08
Kmiecin: 15-latek za kierownicą VW golfa wjechał w barierę

Nocą  w barierę energochłonną na wiadukcie w Kmiecinie uderzył vw golf. Wezwani na miejsce funkcjonariusze nie zastali w aucie żadnej osoby. Policjanci ustalili, że samochodem kierował 15 – latek z powiatu nowodworskiego. Sprawą nieletniego zajmie się teraz sąd rodzinny i dla nieletnich.

W nocy z poniedziałku na wtorek przed godziną 2.00 dyżurny nowodworskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kmiecin. Skierowani na miejsce funkcjonariusze na wiadukcie prowadzącym do Kmiecina  znaleźli uszkodzony samochód wpasowany w barierę energochłonną.  Ani w pojeździe, ani w jego pobliżu nie było osób, które mogły podróżować autem.  Jeszcze w nocy policjanci dotarli do użytkownika samochodu, który – jak się okazało – był przekonany, że auto stoi na posesji. Uszkodzony znacznie samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Już nazajutrz funkcjonariusze ustalili sprawcę zdarzenia. Okazało się, że to 15 – letni mieszkaniec powiatu. Policjanci ustalili, że chłopak bez wiedzy dorosłych zabrał kluczyki do auta użytkowanego przez starszego brata i pomimo braku i uprawnień i umiejętności – usiadł za kierownicą samochodu. Będąc na wiadukcie najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną barierę. Bojąc się konsekwencji swojego czynu – uciekł porzucając  samochód na drodze.

Policjanci już przesłuchali nieletniego, a teraz jego sprawą zajmie się sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszym losie nastolatka.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.