Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Stycznia, Piątek, Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Baltic Cup po raz 17. "Staramy się by każda kolejna edycja Festiwalu była wyjątkowa"

22.08.2016, 08:59:20
Baltic Cup po raz 17. "Staramy się by każda kolejna edycja Festiwalu była wyjątkowa"
fot. archiwum redakcji

Już w październiku odbędzie się 17. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca BALTIC CUP. Tymczasem organizatorzy przygotowali promocję biletów na Festiwal. Od 16 sierpnia do 30 września w kasie CSE „Światowid” w Elblągu bilety na trybuny będą kosztować 20 zł.

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP odbędzie się w dn. 14-16 października. To zawody gromadzące najlepszych tancerzy z ponad dwunastu krajów świata, którzy przez trzy dni rywalizują o Puchar Bałtyku, gwarantując widzom udział w widowisku na najwyższym poziomie. MFT "Baltic Cup" to nie tylko konkurencja, ale i gościnne występy gwiazd parkietu o światowej sławie. Po raz pierwszy podczas Festiwalu będą rozgrywane Otwarte Mistrzostwa Polski – czyli 22. Polish Open Championships – to zawody, w których udział mogą brać również pary z zagranicy.

– Staramy się by każda  kolejna edycja Festiwalu była wyjątkowa. Pojmujemy rolę Festiwalu bardziej kompleksowo i dążymy  do tego żeby nie ograniczał się do turniejowych zmagań. Dbamy, by na  widzów czekały dodatkowe atrakcje – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

W tym roku również nie zabraknie pokazów specjalnych, a najlepszych tancerzy będzie można oglądać podczas gali finałowej. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę finałowe pary będą tańczyły do muzyki na żywo. Zagrają im muzycy Filharmonii z Grodna wraz z solistami.

Dodatkowo, od 12 do 14 października, czyli przed samym turniejem, odbędzie się międzynarodowy obóz szkoleniowy dla tancerzy z wysokiej klasy specjalistami z Włoch, Danii, Niemiec oraz Polski z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich.

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP odbędzie się w Hali Sportowo- Widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 135. Cena biletu na trybuny to: 40 zł, do stolika: 60 zł w piątek i 100 zł w sobotę i niedzielę. Od 16 sierpnia do 30 września (lub do wyczerpania biletów promocyjnych) bilety na trybuny zakupione w kasie CSE „Światowid” w Elblągu będą kosztować 20 zł.

Sponsorem głównym Międzynarodowego Festiwalu Tańca BALTIC CUP jest Grupa LOTOS S.A.
 

Edyta Bugowska
rzecznik CSE Światowid

 


Artykuł pochodzi ze strony info.elblag.pl

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.