Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

29 Stycznia, Środa, Franciszek, Zdzislaw, Zenon

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Koncert charytatywny w Nowym Dworze Gdańskim. Wystąpią Plateau, Federowicz i Stroynowski

18.05.2016, 13:20:29
Koncert charytatywny w Nowym Dworze Gdańskim. Wystąpią Plateau, Federowicz i Stroynowski
fot. nadesłane

Wśród występujących w ważnej sprawie znajdą się: Plateau, Anna Federowicz i Tomasz Stroynowski. Ola jest po kolejnej operacji. Udało się usunąć guza ale wciąż potrzebne jest leczenie.

Koncert odbędzie się 5 czerwca o godz. 18:00 w Żuławskim Ośrodku Kultury, ul. Sikorskiego 21, Nowy Dwór Gdański.
Bilety-cegiełki w cenie 40 zł do nabycia w sekretariacie ŻOK-u. Informacje oraz rezerwacje pod numerem 55 247 22 30.

www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/grot_aleksandra.html
http://www.zok-ndg.pl/index.php/pl/435-plateau-stroynowski-federowicz-charytatywnie-zasluchaj-sie-i-pomagaj

Zespół PLATEAU istnieje od 2000 roku. Mają na koncie pięć oficjalnie wydanych płyt. Grają rockową poezję, a ich znakiem rozpoznawczym są doskonale przyjmowane przez publiczność i często wyprzedane do ostatniego miejsca koncerty, których zespół w całej karierze zagrał już ponad 600!
Zasłynęli nie tylko jako oryginalni interpretatorzy piosenek Marka Grechuty (które ukazały się na ich czwartym albumie pt. „Projekt Grechuta”), ale również jako twórcy przebojów „Niebezpiecznie piękny świt”, „Nic nie pachnie jak ty” i „Najbardziej”. Są również laureatami Festiwalu Top Trendy w Sopocie, w 2011 roku byli nominowani do prestiżowej nagrody „Róże Gali”.

Zespół Federowicz Stroynowski Duo, zajmujący się polską piosenką, istnieje od 2011 roku. Duet tworzony przez wokalistkę Annę Federowicz (sopran) i pianistę klasycznego Tomasza Stroynowskiego charakteryzuje oryginalne brzmienie nawiązujące do klasyki pieśniarskiej.

Koncert organizuje Fundacja „Kreatywna Edukacja”, partnerami są Żuławski Ośrodek Kultury i Agencja Artystyczna Paradoks.

 

Paweł Przyborowski

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.