Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Lutego, Poniedziałek, Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Otwieramy drzwi do Twojego nowego mieszkania

26.09.2016, 10:00:43
Otwieramy drzwi do Twojego nowego mieszkania

Szukasz swoich ciepłych i przytulnych "czterech kątów"? W ciszy, spokoju, przestrzeni zachęcającej do relaksu, a jednocześnie wśród nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i w ciekawym designie? Ta oferta jest dla Ciebie. W dniach 30 września - 01 października Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego EKOBUD sp. z o. o. zaprasza na dni otwarte.

Nowo powstający zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowany jest w Elblągu przy ulicy Bema - Belweder Park. Do każdego lokalu przynależna jest komórka lokatorska. W każdej klatce są windy od poziomu piwnic do ostatniej kondygnacji. Nasza inwestycja jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi ceniących sobie spokój i komfort.

Osiedle położone jest w ciekawej lokalizacji, w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym z centrum miasta. Budynki zostały tak zaprojektowane, by wzajemnie się nie przysłaniały, co sprawia, że mieszkania są bardzo słoneczne i ciepłe. Co ciekawe zastosowane nowoczesne rozwiązania architektoniczne sprawiły, że istnieje możliwość połączenia mieszkań w celu uzyskania większej powierzchni.

Budynki są wykonane w nowoczesnych technologiach, wyposażone w windy garaże podziemne i systemy monitoringu oraz najnowocześniejsze systemy przeciwpożarowe. Osiedle będzie ogrodzone i zamknięte szlabanem uniemożliwiającym wjazd osobom postronnym na posiadłość.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz obejrzenia całego powstającego osiedla. Piątek 30.09.16 (godz. 10 - 17) oraz sobota 01.10.16 (godz. 10 - 15).

Uwaga!!! Możliwość negocjacji cen - u nas rozmawiamy z każdym klientem indywidualnie dopasowując się do jego potrzeb.

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 89 646-22-76 oraz 603-099-408.

 

 


Artykuł pochodzi ze strony info.elblag.pl

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.