Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Czwartek, Justyna, Andrzej, Konstanty

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Z wizytą na budowie Regal Park. "Prace idą zgodnie z harmonogramem" [zdjęcia]

24.05.2020, 10:47:00
Z wizytą na budowie Regal Park. "Prace idą zgodnie z harmonogramem" [zdjęcia]
Fot.NJ

Zajrzeliśmy na budowę Regal Park. Budynek przy ul. Nowowiejskiej nabiera ostatecznego kształtu. Duże wrażenie robi widok z tarasu znajdującego się na dachu obiektu. Jak postępują prace? Konstrukcja jest już ukończona w 98 procentach - mówi Waldemar Staruch, kierownik projektu. - Nie mamy opóźnień. Budowa idzie zgodnie z harmonogramem, będziemy próbowali zakończyć ją w listopadzie, grudniu tego roku - dodaje Jarosław Kraiński, przedstawiciel inwestora.

Regal Park flat and business, którego inwestorem jest spółka TJM Group, powstaje w centrum Elbląga, u zbiegu ulic Nowowiejskiej i Królewieckiej. Budynek ma mieć trzynaście kondygnacji naziemnych i dwupoziomową halę parkingową pod ziemią. Na dachu znajdzie się taras wypoczynkowy z widokiem na całe miasto, a także jezioro Druzno i Zalew Wiślany. Jak przekonuje inwestor, to będzie jeden z najwyższych obiektów mieszkaniowych w mieście i nowa wizytówka Elbląga.

W 90 procentach będzie to obiekt mieszkalny. Usługi będą, ale tylko na parterze. Początkowo chcieliśmy, aby w niższym skrzydle znajdowały się wyłącznie usługi, miały tam powstać biura klasy A. Okazało się jednak, że Elbląg nie przyjął tego rozwiązania. W związku z tym na parterze znajdą się tam rzeczywiście lokale usługowe, ale już pierwsze i drugie piętro zostały adaptowane na lokale mieszkalne. W tym skrzydle powstaną tu mniejsze apartamenty, idealne do celów biznesowych, pod wynajem

- mówi Jarosław Kraiński z firmy Freedom nieruchomości, przedstawiciel inwestora. 

Pierwsze prace przy budowie Regal Park rozpoczęły się pod koniec 2018 roku. W tej chwili obiekt nabrał już konkretnego kształtu, wszystko wskazuje na to, że budowa coraz większymi krokami zbliża się do finiszu. Dziś (21 maja) zajrzeliśmy na plac budowy, aby zobaczyć, na jakim etapie są prace. 

W tej chwili mamy już 98 proc. konstrukcji wykonanej. Został nam do wykonania wjazd do garażu. Rozpoczęliśmy już prace wykończeniowe wewnątrz. Mamy wymurowane wszystkie ściany działowe, położone instalacje sanitarne, elektryczne, z tynkami zaszliśmy już na 9. piętro. Ze strony wschodniej strony budynku powstaje już elewacja. Największym problemem, jeśli chodzi o tę realizacji, była sama lokalizacja budowy. Tu jest z każdej strony bardzo ciasno, mieliśmy problem z dojazdem. Te najtrudniejsze prace mamy jednak już za sobą. Idziemy zgodnie z harmonogramem. Ze względu na epidemię i obecną sytuację może się to nieznacznie wydłużyć. Jak na razie nie mamy problemów z pracownikami. Będziemy więc starali się zakończyć inwestycję do końca tego roku

- mówi Waldemar Staruch, kierownik projektu. 

Ostatnim elementem inwestycji będzie zagospodarowanie terenu wokół budynku. Tu będziemy uzależnieniu również od pogody. Jeśli spadnie 2 metry śniegu trudno sobie wyobrazić, że będziemy sadzili drzewka. Ostateczne zagospodarowanie terenu może się przedłużyć. Natomiast prace w budynku rzeczywiście obecnie idą zgodnie z harmonogramem. Nie mamy opóźnień. Liczymy na to, że nadal tak będzie i ten proces nie będzie zakłócony w żaden sposób

- dodaje Jarosław Kraiński. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. Postępy budowy Regal Park możemy obserwować również na stronie inwestycji.
 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Z wizytą na budowie Regal Park ( zdjęć 46 )
Dodano: 2020-05-22 | Fot. Ryszard Biel

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.