Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

5 Lutego, Niedziela, Adelajda, Agata, Izydor

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Od poniedziałku utrudnienia w dojeździe na Mierzeję Wiślaną. Most w Rybinie zamknięty

15.05.2015, 10:53:07
Od poniedziałku utrudnienia w dojeździe na Mierzeję Wiślaną. Most w Rybinie zamknięty
fot. Adrian Sajko

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdansku wyłonił w drugim przetargu wykonawcę remontu mostu w Rybinie. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, że most będzie zamknięty przez okres nawet 21 dni, po ostatnich uzgodnieniach inwestora z wykonawcą wiemy już, że most będzie wyłączony z ruchu w dniach od 18 do 26 maja 2015. Przez ten okres czasu będą spore utrudnienia w dojeździe na Mierzeję Wiślaną.

W tym czasie będzie obowiązywał objazd drogą krajową nr 7 na odcinku Nowy Dwór Gdański – Dworek, drogą powiatową nr 2328 na odcinku Dworek – Mikoszewo i drogą wojewódzką nr 501 na odcinku Mikoszewo – Stegna. Co jednak równie ważne dla kierowców przed tym terminem roboty budowlane będą prowadzone w wytwórni konstrukcji stalowej i nie planuje się żadnych utrudnień w ruchu.

Jak poinformowała nas Izabela Mazur z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku:

Mosty zwodzone w ciągu drogi wojewódzkiej nr 502 w Rybinie są obiektami zabytkowymi i wymagają niemalże ciągłego nakładu pracy i finansów aby utrzymać je w stanie gwarantującym bezpieczeństwo ruchu drogowego. Zarząd Dróg Wojewódzki w Gdańsku remontuje te obiekty cyklicznie co kilka lat (ostatni remont miał miejsce w 2012 roku) i każdorazowo bierzemy pod uwagę interesy lokalnej społeczności, dlatego staramy się zawsze wyłączać okres sezonu letniego i tzw. „majówki” z czasu realizacji najbardziej uciążliwych robót budowlanych. Jednocześnie pragniemy poinformować, że komunikacja zbiorowa, zostanie zorganizowana w taki sam sposób jak miało to miejsce przy poprzednich remontach, czyli pasażerowie będą musieli wysiąść przed mostem, przejść przez obiekt pieszo i wsiąść w drugi autobus.
 

Remont wykona Zakład Produkcji i Usług Technicznych METO, a koszt zadania wyniesie ok. 350 tysięcy złotych.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

 1. 1
  0
  ~ Anka
  Poniedziałek, 25.05

  Czy to prawda, że dzisiaj już można było przejechać przez most? Wszelkie tablice o objeździe zostały już pościągane!

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.