Ruszył Jarmark Wielkanocny na Starym Mieście (zobacz zdjęcia!)

Ruszył Jarmark Wielkanocny na Starym Mieście (zobacz zdjęcia!)
fot. Dominika Songin

Rozpoczął się Elbląski Jarmark Wielkanocny. Przez cały weekend Stare Miasto będzie tętnić życiem. Na odwiedzających czekają stoiska z produktami świątecznymi, regionalnymi przysmakami oraz rękodziełem. Nie zabraknie także atrakcji dla mieszkańców i turystów.

To już trzecia edycja przedświątecznego wydarzenia w Elblągu. Jarmark odbywa się od piątku, 21 marca, do niedzieli, 22 marca, na ul. Stary Rynek. Swoje stoiska rozstawili wystawcy z różnych regionów, a uczestnicy – oprócz zakupów – mogą wziąć udział m.in. w warsztatach oraz degustacjach tradycyjnych potraw wielkanocnych.

Szczegółowy program wydarzenia znajdziemy TUTAJ.

Udostępnij artykuł

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Ruszył Jarmark Wielkanocny na Starym Mieście ( zdjęć 36 )
Dodano: 2026-03-21 | fot. Dominika Songin

Komentarze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Portal zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.


0.032007932662964