Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzn widocznych na nagraniu z monitoringu

Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzn widocznych na nagraniu z monitoringu

Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzn widocznych na materiale z kamer monitoringu. Ich wizerunek został zarejestrowany 1 listopada 2025 roku przy ulicy Robotniczej w Elblągu.
 

Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzn widocznych na materiale z kamer monitoringu. Ich wizerunek został zarejestrowany 1 listopada 2025 roku przy ulicy Robotniczej w Elblągu. Mężczyźni mogą mieć wiedzę na temat zniszczonych wiat przystankowych na terenie Elbląga.


Osoby, które rozpoznają mężczyzn proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę (nr tel. 47 734 16 27 (00). Informację można przekazać również mailem na adres: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Udostępnij artykuł

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Portal zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.


0.020432949066162