Policjanci patrolujący na Zalewie Wiślanym pomogli dryfującej łodzi

Policjanci patrolujący na Zalewie Wiślanym pomogli dryfującej łodzi
fot. Komenda Miejska Policji w Elblągu

Podczas patrolu na Zalewie Wiślanym na wysokości Tolkmicka ok. godz. 11.30  policjanci zauważyli dryfującą łódź i sygnały rękoma wzywania pomocy. 


W łodzi były cztery osoby i miały awarię silnika.  

Łódź odholowano do Portu Tolkmicko. Sprawdzono wyposażenie łodzi: brak jakichkolwiek środków ratunkowych oraz obowiązkowego wyposażenia. 

Cała sytuacja na szczęście zakończyła sie szczęśliwie, choć właściciela ukarano mandatem w wysokości 500 złotych właśnie za brak niezbędnego wyposażenia ratunkowego i wypłynięcie bez niego na Zalew.

Komenda Miejska Policji w Elblągu

Udostępnij artykuł

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Portal zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.


0.022038221359253