Dlaczego Kobiety uwielbiają dostawać kwiaty?

Dlaczego Kobiety uwielbiają dostawać kwiaty?

Często zastanawiamy się, co takiego mają w sobie kwiaty, że mężczyźni wciąż zaskakują nimi kobiety?

Odpowiedź jest prosta. Panie otrzymując kwiaty zazwyczaj czują się pięknie i wyjątkowo. Nawet pojedynczy mały kwiatek potrafi wywołać uśmiech na ich twarzach i pozytywnie nastroić do życia. Dzięki kwiatom możemy wyrazić swoje uczucia, często bez używania słów.

A co w przypadku, gdy w Walentynki nie możemy osobiście wręczyć ukochanej osobie tego pięknego symbolu miłości?

Wówczas wystarczy zadzwonić do kwiaciarni „Rosa del Garda” i złożyć zamówienie, które po uzgodnieniu szczegółów, zostanie dostarczone (wraz z bilecikiem) pod wskazany adres w Elblągu lub jego okolicach.

Niech miłość kwitnie…”

Kwiaciarnia „Rosa del Garda”

Elbląg, ul 12 Lutego 23D (obok Świata dziecka)

tel. +48 506 212 049

Facebook: Kwiaciarnia Rosa del Garda

Udostępnij artykuł

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Portal zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.


0.020463943481445