Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Lipca, Wtorek, Aneta, Bogdan, Aleksy

Menu główne

Szukaj wg. Branży

Baza firm

Pokaż najnowsze wpisy zobacz najnowsze oferty

DOM I BUDOWNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(23)

DZIECKO zobacz wpisy z tej kategorii(0)

INTERNET I KOMPUTERY zobacz wpisy z tej kategorii(4)

MODA I URODA zobacz wpisy z tej kategorii(5)

MOTORYZACJA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

NAUKA I SZKOLNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(6)

PRODUKCJA, HANDEL, USŁUGI zobacz wpisy z tej kategorii(54)

REKLAMA I MEDIA zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ROZRYWKA I GASTRONOMIA zobacz wpisy z tej kategorii(22)

STRONY INTERNETOWE zobacz wpisy z tej kategorii(0)

TURYSTYKA I NOCLEGI zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ZDROWIE I MEDYCYNA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

Jak dodać się do katalogu firm ? Wszystkiego dowiesz się tutaj.

Salon Mebli Kuchennych - Elprim Wika

Kategorie: Meble, stolarstwo, sklepy

Adres: Hetmańska 5/34 ,82-300 Elbląg

tel: (55) 235 56 29, (55) 236 94 35, 231 76 10, 231 76 11

e-mail: biuro@elprim-wika.com.pl

www: www.elprim-wika.com.pl

Oferta

Zanim zdecydujesz się na kupno i urządzenie nowej kuchni, musisz zadać sobie sprawę z olbrzymiej wagi tej decyzji! Kuchnia bowiem powinna Ci służyć wiele lat, być trwała, funkcjonalna, a przy tym cieszyć Twoje oko i stanowić wizytówkę Twojego domu.

Firma ELPRIM-WIKA tworzy dla Ciebie właśnie takie kuchnie: solidne, funkcjonalne i pełne wdzięku, dając Ci przy tym dużą swobodę i możliwość indywidualnej aranżacji, dopasowanej do Twoich potrzeb.

Wychodząc naprzeciw tym właśnie potrzebom, wprowadzamy wciąż nowe systemy mebli kuchennych, oparte na aktualnej analizie rynku, dopasowane do panujących trendów, szanując przy tym zarówno upodobania, jak i możliwości finansowe naszych klientów.


Wykorzystując wszystkie dostępne technologie, bogate wzornictwo oraz nieograniczoną paletę kolorystyczna, dajemy projektantom olbrzymie pole do popisu i możliwość tworzenia niepowtarzalnych kompozycji.

Dlatego zanim podejmiesz ostateczną decyzję, poznaj dokładnie naszą ofertę, dopasuj ją do swoich potrzeb i możliwości, a jeśli potrzebujesz fachowej porady zwróć się o pomoc do naszych projektantów. Oni udzielą Ci cennych wskazówek.

Oferujemy kuchnie i zabudowy kuchenne, tworzone według Państwa potrzeb i gustu. W skład produkowanych przez nas kuchni wchodzą:

SZAFKI
W chwili obecnej posiadamy w ofercie ok. 1000 różnych szafek standardowych, przy czym ich liczba stale się powiększa. Przyjmujemy również zamówienia na szafki nietypowe, ale ma to wpływ na cenę i termin realizacji.


BLATY
Oferujemy około 100 kolorów blatów roboczych z możliwością różnych wykończeń. Przyjmujemy również zamówienia na blaty o niestandardowych kształtach, o maksymalnej szerokości 1,20 m.


KORPUSY

Stosujemy 11 kolorów korpusów, dopasowanych do naszych frontów. Korpusy oklejamy obrzeżem PCV, co podwyższa ich standard i zapewnia lepszą trwałość. Dla osób bardziej wymagających polecamy korpusy z fornirowanej płyty stolarskiej wybarwionej na kolor frontów.


OKUCIA
Do produkcji mebli używamy wyłącznie okuć austryjackiej firmy GRASS, która udziela wieczystej gwarancji na swoje produkty tj. zawiasy i szuflady.


AKCESORIA KUCHENNE
Posiadamy w ofercie wszystkie możliwe DODATKI, które mają wpływ zarówno na funkcjonalność jak i estetykę mebli kuchennych.


SPRZĘT AGD
Oferujemy sprzęt AGD wszystkich renomowanych marek dostępnych na rynku polskim, przeznaczonych do zabudowy kuchennej.


FRONTY
Do produkcji naszych mebli używamy następujących surowców: DREWNO, LAKIERY, FOLIE, LAMINATY i FORNIRY. Rodzaj użytych frontów ma zasadniczy wpływ na cenę poszczególnych zestawów. Tworzy także ich specyficzny klimat. Nie ma natomiast wpływu na jakość naszych produktów, ponieważ ona zawsze musi być odpowiednio wysoka.

DODATKI

Elementy uzupełniające rzutują na efekt końcowy i nadają szczególny klimat każdej kuchni.


Do elementów uzupełniających zaliczmy takie detale jak:
 - Blaty
 - Uchwyty
 - Szyby
 - Listwy wieńczące
 - Listwy przyblatowe
 - Punkty świetlne
 - Nóżki ozdobne
 - Podpory
 - Kosze cargo, itp.


Całkowita dowolność w doborze tych dodatków, pozwala tworzyć swoje własne klimaty, a także dbać o swoją wygodę oraz regulować ostateczną cenę kuchni.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Galeria wpisu / Salon Mebli Kuchennych - Elprim Wika

redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.