Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

15 Grudnia, Niedziela, Nina, Celina, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Mieszkania i biura w centrum Elbląga

04.02.2019, 11:34:00
Mieszkania i biura w centrum Elbląga

Przy ul. Nowowiejskiej ruszyła budowa Regal Park Flat & Bussiness –  kompleksu mieszkaniowo-usługowego, który na zawsze odmieni oblicze Elbląga. Za inwestycję odpowiada spółka TJM Group, znana z podobnych realizacji w Olsztynie: Zielone Tarasy, przy ul. Sikorskiego, czy City Park, przy ul. Krasickiego.

Powstająca inwestycja Regal Park doskonale uzupełnia przestrzeń na rogu ulic Królewieckiej i Nowowiejskiej. Nowopowstały budynek będzie składał się z dwóch części: 13 piętrowego budynku mieszkalnego i 2 piętrowego budynku usługowo -  biurowego. Pod całym terenem inwestycji zostanie wybudowana 2-kondygnacyjna hala garażowa. Na dachu do dyspozycji mieszkańców powstanie taras z częścią rekreacyjną. Od strony północnej budynku, dodatkowo zostanie utworzony niewielki park, który będzie atrakcją dla mieszkańców Regal Park. Również mieszkańcy bloków przy ul. Bażyńskiego doczekają się uporządkowania terenu przed oknami.

Dużą uwagę poświęcono wykonaniu części wspólnych takich, jak recepcja, która ma spełniać rolę głównego reprezentacyjnego wejścia do budynku, co niewątpliwie podkreśli jego wyjątkowość i zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom. Wygodę zapewnią komfortowe windy obsługujące każdy poziom budynku, w tym dwa poziomy hali garażowej. Wszystko to spięte nowoczesną wizją architektoniczną - od brył poszczególnych budynków, poprzez ich wykończenie, po dbałość o aranżację terenów zielonych, w tym placu zabaw dla dzieci.


– Rozpoczynając sprzedaż tej wyczekiwanej inwestycji, czujemy ekscytację i dumę z tego, że możemy przyczynić się do kreowania nowoczesnych przestrzeni w Elblągu, wpływających na rozwój miasta i podnoszących jakość życia jego mieszkańców – twierdzi Aleksandra Kraińska z biura sprzedaży Freedom Nieruchomości, i dodaje – Regal Park to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, która zapewnia wysokiej klasy apartamenty i funkcjonalne pomieszczenia handlowe i usługowe.


Regal Park wyróżnia się elegancją i nowoczesnością. Mimo, iż zlokalizowane w centrum, nie wyklucza kameralnej atmosfery. Dzięki funkcjonalnemu układowi mieszkań i ciekawemu połączeniu cichych wnętrz z przestrzenią miejską stanowi doskonały wybór dla osób szukających wysokiej wygody.

Sprzedaż mieszkań w Regal Park rozpoczęła się w czerwcu 2018 roku, a zainteresowanie inwestycją nie słabnie. Wciąż dostępne są lokale, których ceny wahają się od 4900 zł do 5500 zł za metr kwadratowy. Oferowane są zarówno kawalerki o powierzchni około 35 metrów kwadratowych, jak i duże apartamenty powyżej 70 metrów kwadratowych, dlatego każdy znajdzie przestrzeń jakiej szuka. Osoby, które zdecydowały się na przystąpienie do zakupu lokalu mieszkalnego w inwestycji, na początku roku 2021 będą mogły odebrać klucz do swojego wymarzonego mieszkania.


Pełna oferta dostępnych mieszkań, wraz z cenami, kartami lokali i wizualizacjami budynku, znajduje się na stronie internetowej inwestycji: www.regal-park.pl. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem sprzedaży Freedom Nieruchomości z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 31, tel. 55 233 25 39 lub 667 774 100.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.