Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

15 Grudnia, Niedziela, Nina, Celina, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Hala MOSiR otwiera swe podwoje na mecz Trefl Gdańsk z Indykpolem AZS-em Olsztyn - wygraj bilety

30.10.2018, 11:22:00
Hala MOSiR otwiera swe podwoje na mecz Trefl Gdańsk z Indykpolem AZS-em Olsztyn - wygraj bilety
W środę 31 października Trefl Gdańsk wyjątkowo podejmie przeciwnika nie na terenie Trójmiasta, a w Elblągu. „Gdańskie lwy” w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135, zmierzą się z Indykpolem AZS-em Olsztyn. Pierwszy gwizdek starcia o godz. 18:00.
 
– Elbląg leży niemal w połowie drogi między Gdańskiem i Olsztynem, więc to zapewne nie lada gratka dla tamtejszej publiczności, która – mam nadzieję – będzie kibicować nam, a nie olsztynianom – mówi z uśmiechem Piotr Nowakowski, dwukrotny mistrz świata, środkowy Trefla Gdańsk.
 
Historia pojedynków gdańszczan z olsztynianami zdecydowanie wskazuje na wyrównane starcie w Elblągu. We wszystkich 22 ligowych meczach, które odbyły się do tej pory między zespołami, trzynastokrotnie triumfował Trefl, a dziewięć razy ze zwycięstwa cieszyli się gracze Indykpolu AZS. W sezonie 2017/2018 z kolei trzy z czterech spotkań drużyn miały niezwykle zacięty charakter i kończyły się dopiero po tie-breakach – wszystkie zostały rozstrzygnięte na korzyść drużyny Andrei Anastasiego.

Sezon 2018/2019 lepiej rozpoczęli gdańszczanie. Żółto-czarni jak na razie mają na swoim koncie zwycięstwo z GKS-em Katowice, a także jeden punkt wywieziony z terenu mistrza Polski po tie-breaku z PGE Skrą Bełchatów. Drużyna trenera Santilliego rozgrywki rozpoczęła z kolei od dwóch przegranych – ze wspomnianymi już Katowicami oraz Cerradem Czarnymi Radom, a zwycięstwo zanotowała dopiero w minioną sobotę przeciwko MKS-owi Będzin.
 
- Jesteśmy w początkowej fazie sezonu, więc ciężko przewidywać, która drużyna ma jakie szanse. Polska liga już zresztą niejednokrotnie też pokazała, że każdy może wygrać z każdym, a pojedynki często są niezwykle zacięte. Na pewno i my i olsztynianie wyjdziemy w Elblągu na parkiet z myślą o zwycięstwie i mam nadzieję, że stworzymy świetne widowisko – chociażby takie jak w ubiegłym sezonie, gdy rywalizowaliśmy o brązowy medal PlusLigi – mówi Piotr Nowakowski, środkowy Trefla Gdańsk i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii polskiej siatkówki. – Elbląg leży niemal w połowie drogi między Gdańskiem i Olsztynem, ale mam nadzieję, że tamtejsza publiczność będzie wspierać głośno „gdańskie lwy” – dodaje z uśmiechem Nowakowski.
 
Kibice w Elblągu poza dwukrotnym mistrzem świata będą też mieli szansę zobaczyć w akcji m.in. wicemistrza świata z 2006 r. Wojciecha Grzyba, jednego z najlepszych atakujących minionego sezonu Jana Hadravę, czy rozgrywającego Pawła Woickiego, który w sezonie reprezentacyjnym jest także członkiem sztabu szkoleniowego trenera Vitala Heynena.

Środowy mecz będzie jak zawsze wyjątkowy dla pierwszego z nich – Wojciecha Grzyba – bowiem przez lata reprezentował on barwy olsztyńskiego zespołu, a od sezonu 2014/2015 występuje w Treflu Gdańsk. – W Olsztynie się urodziłem, spędziłem tam wiele wspaniałych lat, a także grałem przez dziewięć sezonów, więc nadal gdy mierzę się z tą drużyną, to serce bije mocniej. Jednak gdy już rozbrzmi pierwszy gwizdek meczu, traci to jakiekolwiek znaczenie, no może jedynie zawsze chce się po prostu jak najlepiej zaprezentować – mówi środkowy.
 
Atrakcje obok parkietu
 
Trefl Gdańsk w Elblągu pojawi się ze swoim sklepem kibica, w którym można zaopatrzyć się w m.in. repliki koszulek meczowych dwukrotnego mistrza świata Piotra Nowakowskiego, a także MVP pierwszego meczu gdańszczan w sezonie 2018/2019 Macieja Muzaja, klubowe szaliki – zarówno żółto-czarne, jak i z motywem Niepodległej, przygotowane specjalnie z okazji obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, a także nowe T-shirty z klubowymi motywami. W przerwach meczu odbędą się konkursy, do których zostaną zaproszeni chętni kibice, a także wystąpią cheerleaderki.
 
Bilety
 
Bilety na środowy mecz w Elblągu kosztują 15 zł w przypadku wejściówek normalnych i 10 zł za bilety ulgowe (zniżka przysługuje młodzieży szkolnej, studentom, emerytom i rencistom). Specjalne ceny zostały przygotowane dla zorganizowanych grup szkolnych – w przypadku minimum 10 uczniów i jednego opiekuna, szkoły mogą skorzystać z biletów za 5 zł (opiekun gratis). Oferta dotyczy dzieci uczących się w szkołach podstawowych i gimnazjum, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja drogą mailową na adres sekretariat@hsw.elblag.pl.
 
Rozstawiony też zostanie dodatkowy sektor VIP na płycie boiska, do którego bilety kosztują 50 zł.
 
Posiadacze całosezonowych karnetów na mecze Trefla Gdańsk bilety będą mogli odbierać w kasie elbląskiej hali przed meczem.
 
Internetowa sprzedaż biletów trwa do 29 października 2018 r. do godz. 20:00. Bilety można nabyć na stronie www.hsw.elblag.pl w zakładce „rezerwacja biletów” po wcześniejszym zalogowaniu się.
 
Stacjonarna sprzedaż biletów prowadzona jest w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR (ul. Grunwaldzka 135). Od poniedziałku do piątku bilety można nabywać w recepcji sportowej (boczne wejście od strony PWSZ) w godzinach 10:00-18:00.
 
Serdecznie zapraszamy.
 
MOSiR
 
Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z pięciu podwójnych biletów na mecz wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Mecz Trefl Gdańsk z Indykpolem AZS-em Olsztyn". Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą telefoniczną lub e-mailową 30 listopada, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 
 
 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.