Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Lutego, Poniedziałek, Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Szukasz w Elblągu nowego mieszkania lub domu jednorodzinnego? Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

30.04.2018, 15:00:00
Szukasz w Elblągu nowego mieszkania lub domu jednorodzinnego? Sprawdź, co dla Ciebie mamy!
Wizualizacja budynku nr 3, który powstanie w IV etapie budowy Osiedla Sadowa (fot. materiały EL INVEST DEVELOPMENT)

Od ponad pół roku przy ul. Sadowej trwa budowa nowoczesnego, bardzo komfortowego i największego w ostatnich latach w Elblągu osiedla z około 370 mieszkaniami. Inwestycja okazała się prawdziwych strzałem w dziesiątkę, bo już ponad połowa lokali znalazła właścicieli. Pierwsze dwa budynki sprzedały się na pniu, a w trzecim zarezerwowanych jest już blisko 75% mieszkań. Dla zainteresowanych zamieszkaniem na Osiedlu Sadowa mamy świetną informację. Właśnie wystartowała przedsprzedaż mieszkań w czwartym budynku, który będzie swoistą perełką tej inwestycji. Zobaczcie na wizualizacjach, jak będzie się on prezentował.

Prace budowlane na świetnie zlokalizowanym Osiedlu Sadowa idą pełną parą. Na obu realizowanych obecnie budynkach, w których znajdzie się ponad 120 mieszkań piętra rosną jak na drożdżach. Wznoszony w pierwszej kolejności budynek nr 2 posiada już dwa z czterech pięter i rozpoczęto murowanie piętra trzeciego. Natomiast budynek nr 1 w większości posiada już parter i rozpoczęto wznoszenie pierwszego piętra. Oddanie do użytku pierwszego z budynków planowane jest na koniec tego roku, natomiast drugiego w pierwszym kwartale 2019 r.Łącznie przy Sadowej powstanie pięć budynków. Realizacja trzeciego rozpocznie się jeszcze w maju. Będzie to największy z dotychczas powstających budynków na naszym osiedlu, w którym znajdzie się aż 100 mieszkań.

O tym jak ogromnym zainteresowaniem cieszy się oferta naszego osiedla świadczyć może fakt, że w budynku objętym III etapem mamy już spisane umowy rezerwacyjne na ponad 70 mieszkań. Tymczasem budowa tego budynku jeszcze nie ruszyła. To tylko potwierdza, że zarówno dogodna lokalizacja osiedla, przystępne ceny mieszkań oraz architektura budynków wyraźnie przypadła mieszkańcom Elbląga i okolic do gustu

– zaznacza Piotr Kaczmarczyk, menedżer sprzedaży mieszkań na Osiedlu Sadowa.

RUSZA PRZEDSPRZEDAŻ CZWARTEGO BUDYNKU

Tak błyskawiczna sprzedaż sprawiła, że deweloper budujący osiedle – firma EL Invest Development, zdecydowała się uruchomić przedsprzedaż mieszkań w czwartym budynku, który oznaczony będzie numerem 3 (jego wizualizacje zamieszczamy w artykule).
 

Będzie to najmniejszy na osiedlu budynek, który stanie w centralnym jego miejscu pomiędzy dwoma placami do rekreacji. W budynku zaprojektowano 40 mieszkań. Będą to lokale z większą powierzchnią, które powinny spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ze względu na kameralność budynku, jego położenie oraz bardziej przestronne i nasłonecznione mieszkania, będzie on taką perełką na Osiedlu Sadowa

– przyznaje Piotr Kaczmarczyk.Podobnie jak w pozostałych budynkach i w tym przypadku standardem będzie hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Miejsc do parkowania pojazdów nie zabraknie również na zewnątrz w sąsiedztwie budynku. Przypomnijmy, że całe osiedle będzie zamknięte (ogrodzenie, szlabany i brama na wjazdach) oraz monitorowane (podgląd z kamer dostępny w każdym mieszkaniu), a w jego centralnej części powstaną dwa place do rekreacji i sportu (plac zabaw, siłownia zewnętrzna).

KONTAKT W SPRAWIE REZERWACJI

Zainteresowanych zamieszkaniem na Osiedlu Sadowa zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży mieszczącym się na terenie budowy przy ul. Sadowej (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 i w soboty od 9 do 13). Po informacje można do nas także dzwonić pod dwa numery telefonów: 661 906 611 i 661 662 611. Aktualną tabelę z rozkładami mieszkań znaleźć można na stronie www.osiedlesadowa.net Wszystkie bieżące informacje na temat budowy Osiedla Sadowa, filmy i zdjęcia publikowane są na fanpejdżu inwestycji na Facebooku

A MOŻE DOM JEDNORODZINNY?

Deweloper budujący Osiedle Sadowa przygotował również ofertę dla klientów pragnących zamieszkać w domu jednorodzinnym. W połowie roku na elbląskich Bielanach ruszy budowa 24 komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej pod nazwą Osiedle Kowieńska. Każdy wyposażony będzie m.in. w system inteligentnego sterowania domem FIBARO (pozwala m.in. na zdalne zarządzanie centralnym ogrzewaniem i oszczędność energii).Domy przy ul. Kowieńskiej będą składały się z dwóch kondygnacji i posiadały 127 m2 powierzchni mieszkalnej. Domy posiadać będą szeroki na 3,5 metra garaż połączony z kotłownią o wielkości 24 m2. Niewątpliwą zaletą osiedla będą obszerne podjazdy o szerokości 12,5 m, na których urządzić będzie można miejsca postojowe nawet dla 5 aut. Do każdego domu przynależeć będzie działka o powierzchni ok. 370 m2. Domy na Osiedlu Kowieńska posiadać będą dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, miejskiej sieci ciepłowniczej i kanalizacyjnej. Budowa jednego domu potrwa maksymalnie 14 miesięcy. Oznacza to, że pierwsze domki zostaną oddane lokatorom latem 2019 r.

Tabelę domów wraz z ich rozmieszczeniem, projekt zagospodarowania terenu osiedla oraz rzuty kondygnacji domków znaleźć można na stronie www.osiedlekowienska.net W sprawie Osiedla Kowieńska dzwonić można również pod numer telefonu 661 411 611. Bieżące informacje, zdjęcia i filmy z budowy będzie można sprawdzić na fanpejdżu inwestycji na Facebooku
 

RK

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.