Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Stycznia, Piątek, Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elbląski WORD świętował 20-lecie istnienia

30.04.2018, 10:00:00
Elbląski WORD świętował 20-lecie istnienia
27 kwietnia elbląskie WORD świętował 20-lecie istnienia. Podczas uroczystości, która odbyła się w Ratuszu Staromiejskim zaprezentowano film o historii ośrodka.
 
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu powstał na mocy zarządzenia Wojewody Elbląskiego z dnia 20.04.1998 r.
 
Jubileusz to czas podsumowań, ale także okazja do podziękowania tym, którzy zawsze chętnie wspierają nasze działania, szczególnie w zakresie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
 
– przyznała Izabela Nowaczyk, Kierownik Działu Szkoleń i BRD WORD w Elblągu.

Wyróżniono pięć placówek oświatowych. Dlcazego? - Jako liderzy w zakresie BRD swoimi działaniami obejmują nie tylko najbliższą społeczność szkolną, ale także mieszkańców naszego miasta i okolic. Wyróżnienia otrzymali przedstawiciele Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nr 2 w Elblągu, Szkoły Podstawowej Nr 4 i Nr 14 w Elblągu, Szkoły Podstawowej w Szymonowie oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Matki Teresy z Kalkuty w Elblągu - wymieniała Izabela Nowaczyk.

- Szczególne podziękowania należą się dwóm zaprzyjaźnionym word-om, WORD w Olsztynie i PORD w Gdańsku, z którymi łączy nas wspaniała wieloletnia współpraca - dodała Izabela Nowaczyk. - Dzięki współpracy ze służbami mundurowymi nasze działania BRD mają szerszy zasięg.
 
Listy gratulacyjne dla pracowników poszczególnych instytucji odebrali: insp. Robert Muraszko - Komendant Miejski Policji w Elblągu, kpt. Łukasz Kochan - Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, mjr SG Dariusz Gocek - p.o. Komendanta Placówki Kontrolnej Straży Granicznej w Elblągu, Jan Korzeniowski - Komendant Straży Miejskiej w Elblągu, płk Sławomir Urbański - Komendant Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Elblągu, Michał Kajut - Kierownik Oddziału Placówki Terenowej Wojewódzkiego Inspektoratu Drogowego w Olsztynie, mł. insp. Robert Zalewski - Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
 
 
WORD w Elblągu współpracuje także z Ośrodkami Szkolenia Kierowców, jest ich ponad 100. Na jubileuszowej gali gościliśmy przedstawicieli ponad 50 ośrodków. Nie sposób wymienić ich wszystkich, dlatego też wyróżniono reprezentację, te ośrodki z którymi współpracujemy najdłużej i najintensywniej, które często włączają się w nasze działania poświęcone bezpieczeństwu drogowemu
 
– informowała Izabela Nowaczyk.
 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.