24 Maja, Czwartek, Joanna, Zuzanna, Milena

Menu główne

Szukaj wg. Branży

Baza firm

Pokaż najnowsze wpisy zobacz najnowsze oferty

DOM I BUDOWNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(23)

DZIECKO zobacz wpisy z tej kategorii(0)

INTERNET I KOMPUTERY zobacz wpisy z tej kategorii(4)

MODA I URODA zobacz wpisy z tej kategorii(5)

MOTORYZACJA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

NAUKA I SZKOLNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(6)

PRODUKCJA, HANDEL, USŁUGI zobacz wpisy z tej kategorii(54)

REKLAMA I MEDIA zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ROZRYWKA I GASTRONOMIA zobacz wpisy z tej kategorii(22)

STRONY INTERNETOWE zobacz wpisy z tej kategorii(0)

TURYSTYKA I NOCLEGI zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ZDROWIE I MEDYCYNA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

Jak dodać się do katalogu firm ? Wszystkiego dowiesz się tutaj.

B&M Tennis Club

Kategorie: Szkoły tenisowe

Adres: Elbląg, Kazimierzowo 4F (2 km od centrum)

tel: 510 520 283

e-mail: biuro@tenisowyelblag.pl

www: tenisowyelblag.pl

O firmie

Jeśli chcesz : Poprawić swoje samopoczucie, aktywnie spędzić czas, zaszczepić w sobie lub swoim dziecku sportowa pasję, rozwijać się tenisowo...

To: Przyjdż, zagraj i nic nie płać!


B&M Tennis Club
powstał dzięki sportowej pasji założycieli klubu Martyny i Bartłomieja Kierwiak. Chęć "zarażenia" innych tą pasją spowodowała, iż na naszych kortach panuje atmosfera sportowej rodziny i dobrej zabawy. Prawdziwy klub w oparciu  o przekonanie, że sport, poza świetnym wpływem na samopoczucie fizyczne i psychiczne jest najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Dążymy do tego, aby każdy czuł się u nas swobodnie i mógł w całosci poświęcić się sportowemu hobby. Nasz klub dysponuje 2 kortami ceglastymi, na których możesz grać również wieczorami, domkiem klubowym z prysznicami i toaletą, szatnią, gdzie możesz się przebrać  i zostawić rzeczy oraz miejscem, gdzie możesz przyrządzić ciepłe napoje i małe przekąski, a przy tym odpocząć na kanapie i obejrzeć mecz tenisowy lub wirtualnie zagrać w tenisa lub po prostu poczuć tenisową atmosferę na tarasie. Zadbaliśmy również o parking oraz miejsce zabaw dla najmłodszych.

TRENERZY:

Bartłomiej Kierwiak

Jest młodym instruktorem II-go poziomu Brytyjskiego  Związku Tenisowego ze sporym doświadczeniem.  W czasie swojej ciekawej kariery poznał świat tenisa z wielu różnych stron : był uczniem i aktywnie trenował, był zawodnikiem Polskiego Związku Tenisowego a aktualnie Brytyjskiego Związku Tenisowego LTA oraz Szkockiej Ligi Tenisowej i poznał smak rywalizacji (dwukrotny mistrz Północnej Szkocji w grze podwójnej oraz wicemistrzostwo Szkocji w  Lidze deblowej z klubem Aberdeen Westhill Tennis Club) by na końcu stać się profesjonalnym instruktorem.
Dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu do życia i wielkiej pasji, w treningi wkłada oprócz zaangażowania i wiedzy, także mnóstwo serca. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe dla osób w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania.  Uwielbia treningi z maluchami z grupy 4-6 lat. Posiada certyfikat na udzielanie pierwszej pomocy, jak również jest przeszkolony w systemie PLAYandSTAY.
 
Martyna Kierwiak

Ukończyła kurs Instruktorski II-go poziomu Brytyjskiego Związku Tenisowego Jest młodą instruktorką ze sporym doświadczeniem. W latach 2008 – 2011 współpracując z środowiskiem tenisowym w Aberdeen w Szkocji prowadząc zajęcia dla najmłodszych oraz będąc zawodniczką Szkockiej Ligi Tenisowej. Będąc uczennicą aktywnie trenowała w sekcji tenisa ziemnego w Polonii Elbląg.
Prowadzi treningi indywidualne i grupowe dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawasowania.Dzięki swojemu łagodnemu usposobieniu do życia i otoczenia z dużą wytrwałością współpracuje z początkującymi adeptami tenisa, szybko stwarzając miły klimat i chęć do współpracy na korcie. Posiada certyfikat na udzielanie pierwszej pomocy, jak również jest przeszkolona w systemie PLAYandSTAY.

Nabór do szkółek tenisowych.

Już od maja ruszamy z zajęciami grupowymi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wszystkie zajęcia są prowadzone zgodnie z najnowszym programem PLAYandStay. Lekcje tenisa będą prowadzone w grupach od 2 do 8 osób z uwzględnieniem stopnia zaawansowania uczestników. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Już dzisiaj możesz się zapisać: biuro@tenisowyelblag.pl lub telefonicznie 510 520 283.

Półkolonie tenisowe.

B&M Tennis Club zaprasza już latem wszystkie chętne dzieci w wieku od lat 6 do 16 lat, na półkolonie tenisowe. Półkolonie przeznaczone są  dla tych wszystkich dzieci, które chociaż przez tydzień zostają w okresie wakacji w Elblągu i chciałyby ten czas spędzić z nami podczas nauki gry w tenisa i zabawie. Nasza kadra dołoży wszelkich starań, by aktywny wypoczynek dostarczył Maluchom mnóstwo miłych wrażeń i wiele radości. Specjalnie, na potrzeby półkolonii, przygotowaliśmy program treningowy oparty o wytyczne programu Tenis 10, wzorowanego na programie opracowanym przez International Tennis Federation "Play & Stay"- pozwoli Państwa Pociechom zapoznać się ze światem tenisa. Poprzez liczne zabawy i ćwiczenia ze specjalnie dopasowanymi rakietami oraz przystosowanymi do wieku i umiejętności piłkami,  dzieci posiądą podstawową umiejętność odbić tenisowych.   >> zobacz więcej

Cardio tenis

Dzięki Cardio Tennis-owi możesz nauczyć się gry w tenisa lub udoskonalić swoją technikę, zadbać o swoją sylwetkę, spalić zbędne kalorie oraz poprawić kondycję. Treningi Cardio Tennis-a to wybuchowe połączenie tenisa, fitnessu, żywiołowej muzyki i wspaniałej zabawy. To także doskonała okazja do poznania nowych ludzi, nawiązania kontaktów z osobami, które uwielbiają aktywny tryb życia.   >> zobacz więcej

"Tenis 10" w PZT ( Polski Związek Tenisowy)

B&M Tennis Club został zarejestrowany w Polskim Związku Tenisowym w programie "Tenis 10". Celem programu jest przede wszystkim ujednolicenie systemu szkolenia i rywalizacji dzieci do lat 10, a także, poprzez zmianę procesu nauczania, zachęcenie do rozpoczęcia tenisowej przygody jak największej liczby dzieci. „Tenis 10” to nic innego, jak znane większości Państwu mniejsze korty i wolniejsze piłki, ale podane w uporządkowanej metodycznie formie oraz przyjemnej oprawie. Przekonajmy najmłodszych, ich rodziców, władze samorządowe i sportowe, że tenis jest łatwy, zdrowy, atrakcyjny, dostępny dla każdego i że można go uprawiać przez całe życie.

Wejdź na naszą nową stronę tenisowyelblag.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą i cennikiem

Serdecznie zapraszamy!

redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.