22 Kwietnia, Niedziela, Kaja, Leon, Lukasz

Menu główne

Szukaj wg. Branży

Baza firm

Pokaż najnowsze wpisy zobacz najnowsze oferty

DOM I BUDOWNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(23)

DZIECKO zobacz wpisy z tej kategorii(0)

INTERNET I KOMPUTERY zobacz wpisy z tej kategorii(4)

MODA I URODA zobacz wpisy z tej kategorii(5)

MOTORYZACJA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

NAUKA I SZKOLNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(6)

PRODUKCJA, HANDEL, USŁUGI zobacz wpisy z tej kategorii(54)

REKLAMA I MEDIA zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ROZRYWKA I GASTRONOMIA zobacz wpisy z tej kategorii(22)

STRONY INTERNETOWE zobacz wpisy z tej kategorii(0)

TURYSTYKA I NOCLEGI zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ZDROWIE I MEDYCYNA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

Jak dodać się do katalogu firm ? Wszystkiego dowiesz się tutaj.

BPN - BIURO POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI

Adres: Elbląg, Aleja Grunwaldzka 31

tel: /fax 55 233 25 39

e-mail: elblag@bpn.nieruchomosci.pl

www: www.bpn.nieruchomosci.pl

O firmie

Nasze oddziały:

 

Sztutowo, ul. Zalewowa 2/2

tel./ fax 55 246 11 22

www.bpn.nieruchomosci.pl

e-mail: mierzeja@bpn.nieruchomosci.pl 

 

Malbork, ul. Mickiewicza 20

tel./ fax 55 245 02 22

www.bpn.nieruchomosci.pl

e-mail: malbork@bpn.nieruchomosci.pl

 

BPN - BIURO POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI

BPN - Biuro Pośrednictwa Nieruchomości - rynkiem nieruchomości zajmujemy się od 1994 roku. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a także członkiem – założycielem Elbląskiej Korporacji Nieruchomości skupiającej najprężniej działające na naszym rynku agencje nieruchomości.

Od początku istnienia siedziba agencji mieści się przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu, swoim obszarem działania obejmuje miasto Elbląg i teren dawnego województwa elbląskiego w tym Mierzeję Wiślaną. Nasza filia BPN Mierzeja z siedzibą przy ul. Zalewowej 2 w Sztutowie, obsługuje teren Mierzei Wiślanej, miasto Nowy Dwor Gdański i miejscowości ościenne a także miejscowości położone wokół Zalewu Wiślanego.


W ostatnim czasie otwarzyliśmy kolejny oddział, który obejmuje swoim dzałaniem miasto Malbork i jego okolice.

Aktywnie uczestniczymy w rozwoju rynku nieruchomości w Elblągu i jego okolicach. Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalną obsługę powierzanych nam nieruchomości. Przez tak długi okres naszej działalności - obchodzimy 17-lecie działalności - doczekaliśmy się rzeszy klientów, również tych korzystających wielokrotnie z naszych usług, którzy z tego tytułu zawsze mogą liczyć także na specjalne przywileje. My również doceniamy chęć stałej współpracy.

W ramach świadczonej usługi proponujemy:

- pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, obejmujące transakcje kupna, sprzedaży, zamiany i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości, poczynając od lokali mieszkalnych, domów czy apartamentów, poprzez nieruchomości komercyjne, czyli lokale użytkowe, budynki przemysłowe a skończywszy na działkach gruntu przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe, działek rolnych czy też działek z przeznaczeniem typowo komercyjnym.

- obsługę formalno-prawną powierzanych transakcji, polegające nie tylko na prezentacji oferty ale również aktywnym uczestniczeniu w procesie negocjacji ceny, nadzorowaniu terminów realizacji umowy, przepływów środków pieniężnych, udogodnieniom polegającym na zapewnieniu odpowiednich termnów w kancelariach notarialnych oraz zminimalizowaniu formalności przy sporządzaniu samego aktu notarialnego i oczywiście uczestniczenie przy finałowym wydaniu nieruchomości,

- doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami, w zakresie sytuacji i tendencji na lokalnym rynku, cen transakcyjnych oraz innych elementów mających znaczenie przy inwestowaniu na rynku nieruchomości,

- współpracę z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, w celu jak najskuteczniejszego i bezkolizyjnego doprowadzenia do sfinalizowania nadzorowanej przez nas transakcji,

- współpracę z bankami

Stale dążymy do sukcesywnego rozwoju firmy, rozszerzania zakresu oferowanych usług a poprzez systematyczne szkolenia dążymy do udoskonalania jakości obsługi klientów. Naszych pracowników cechuje duża elastyczność w kontaktach z klientami, są oni do stałej dyspozycji. Kierując się możliwościami i preferencjami stron transakcji zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.