Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Lipca, Wtorek, Aneta, Bogdan, Aleksy

Menu główne

Szukaj wg. Branży

Baza firm

Pokaż najnowsze wpisy zobacz najnowsze oferty

DOM I BUDOWNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(23)

DZIECKO zobacz wpisy z tej kategorii(0)

INTERNET I KOMPUTERY zobacz wpisy z tej kategorii(4)

MODA I URODA zobacz wpisy z tej kategorii(5)

MOTORYZACJA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

NAUKA I SZKOLNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(6)

PRODUKCJA, HANDEL, USŁUGI zobacz wpisy z tej kategorii(54)

REKLAMA I MEDIA zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ROZRYWKA I GASTRONOMIA zobacz wpisy z tej kategorii(22)

STRONY INTERNETOWE zobacz wpisy z tej kategorii(0)

TURYSTYKA I NOCLEGI zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ZDROWIE I MEDYCYNA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

Jak dodać się do katalogu firm ? Wszystkiego dowiesz się tutaj.

BPN - BIURO POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI

Adres: Elbląg, Aleja Grunwaldzka 31

tel: /fax 55 233 25 39

e-mail: elblag@bpn.nieruchomosci.pl

www: www.bpn.nieruchomosci.pl

O firmie

Nasze oddziały:

 

Sztutowo, ul. Zalewowa 2/2

tel./ fax 55 246 11 22

www.bpn.nieruchomosci.pl

e-mail: mierzeja@bpn.nieruchomosci.pl 

 

Malbork, ul. Mickiewicza 20

tel./ fax 55 245 02 22

www.bpn.nieruchomosci.pl

e-mail: malbork@bpn.nieruchomosci.pl

 

BPN - BIURO POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI

BPN - Biuro Pośrednictwa Nieruchomości - rynkiem nieruchomości zajmujemy się od 1994 roku. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a także członkiem – założycielem Elbląskiej Korporacji Nieruchomości skupiającej najprężniej działające na naszym rynku agencje nieruchomości.

Od początku istnienia siedziba agencji mieści się przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu, swoim obszarem działania obejmuje miasto Elbląg i teren dawnego województwa elbląskiego w tym Mierzeję Wiślaną. Nasza filia BPN Mierzeja z siedzibą przy ul. Zalewowej 2 w Sztutowie, obsługuje teren Mierzei Wiślanej, miasto Nowy Dwor Gdański i miejscowości ościenne a także miejscowości położone wokół Zalewu Wiślanego.


W ostatnim czasie otwarzyliśmy kolejny oddział, który obejmuje swoim dzałaniem miasto Malbork i jego okolice.

Aktywnie uczestniczymy w rozwoju rynku nieruchomości w Elblągu i jego okolicach. Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalną obsługę powierzanych nam nieruchomości. Przez tak długi okres naszej działalności - obchodzimy 17-lecie działalności - doczekaliśmy się rzeszy klientów, również tych korzystających wielokrotnie z naszych usług, którzy z tego tytułu zawsze mogą liczyć także na specjalne przywileje. My również doceniamy chęć stałej współpracy.

W ramach świadczonej usługi proponujemy:

- pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, obejmujące transakcje kupna, sprzedaży, zamiany i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości, poczynając od lokali mieszkalnych, domów czy apartamentów, poprzez nieruchomości komercyjne, czyli lokale użytkowe, budynki przemysłowe a skończywszy na działkach gruntu przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe, działek rolnych czy też działek z przeznaczeniem typowo komercyjnym.

- obsługę formalno-prawną powierzanych transakcji, polegające nie tylko na prezentacji oferty ale również aktywnym uczestniczeniu w procesie negocjacji ceny, nadzorowaniu terminów realizacji umowy, przepływów środków pieniężnych, udogodnieniom polegającym na zapewnieniu odpowiednich termnów w kancelariach notarialnych oraz zminimalizowaniu formalności przy sporządzaniu samego aktu notarialnego i oczywiście uczestniczenie przy finałowym wydaniu nieruchomości,

- doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami, w zakresie sytuacji i tendencji na lokalnym rynku, cen transakcyjnych oraz innych elementów mających znaczenie przy inwestowaniu na rynku nieruchomości,

- współpracę z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, w celu jak najskuteczniejszego i bezkolizyjnego doprowadzenia do sfinalizowania nadzorowanej przez nas transakcji,

- współpracę z bankami

Stale dążymy do sukcesywnego rozwoju firmy, rozszerzania zakresu oferowanych usług a poprzez systematyczne szkolenia dążymy do udoskonalania jakości obsługi klientów. Naszych pracowników cechuje duża elastyczność w kontaktach z klientami, są oni do stałej dyspozycji. Kierując się możliwościami i preferencjami stron transakcji zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.