Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Czerwca, Poniedziałek, Elzbieta, Paula, Marek

Menu główne

Szukaj wg. Branży

Baza firm

Pokaż najnowsze wpisy zobacz najnowsze oferty

DOM I BUDOWNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(23)

DZIECKO zobacz wpisy z tej kategorii(0)

INTERNET I KOMPUTERY zobacz wpisy z tej kategorii(4)

MODA I URODA zobacz wpisy z tej kategorii(5)

MOTORYZACJA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

NAUKA I SZKOLNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(6)

PRODUKCJA, HANDEL, USŁUGI zobacz wpisy z tej kategorii(54)

REKLAMA I MEDIA zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ROZRYWKA I GASTRONOMIA zobacz wpisy z tej kategorii(22)

STRONY INTERNETOWE zobacz wpisy z tej kategorii(0)

TURYSTYKA I NOCLEGI zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ZDROWIE I MEDYCYNA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

Jak dodać się do katalogu firm ? Wszystkiego dowiesz się tutaj.

Jedno z największych i najprężniej działających biur nieruchomości w Elblągu i okolicach.

Od 1997 roku zaufała nam rzesza Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Przeznaczamy duże środki na marketing zleconych nam ofert w prasie, tablicach informacyjnych, billboardach, największych portalach ogłoszeniowych zarówno ogólnopolskich jak i regionalnych. Jako nieliczni w województwie oferujemy m.in. video-prezentacje nieruchomości zamieszczane następnie na naszej witrynie, która jest największą witryną nieruchomościową Elbląga (porady, prawo, wzory pism, informacje o mieście, mapa, gospodarka przestrzenna).

Siedziba naszej firmy znajduje się w Elblągu przy ulicy Giermków 4/2 niedaleko Pasaży Handlowego przy ulicy Hetmańskiej. Biuro CENTRUM oferuje profesjonalne usługi pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Posiadamy w naszej bazie najatrakcyjniejsze mieszkania, domy, lokale użytkowe, działki i grunty z Elbląga, Mierzei Wiślanej i okolic.

   

  • Pełna obsługa transakcji: badanie stanu prawnego, oszacowanie rynkowej ceny, kredyty, negocjacje cenowe, przygotowanie umów, transfer pieniędzy, wydanie nieruchomości
    

  • Najatrakcyjniej prezentowane (m.in. video-nagrania) oferty na www.centrum.elblag.pl - największej witrynie nieruchomościowej Elbląga (akty prawne, wzory pism, porady, notariusze, mapa miasta itp)
    

  • Najskuteczniejszy marketing Twojej oferty w kilkunastu najwiekszych portalach (wp.pl, allegro, onet, interia, trojmiasto.pl, portel itp), tablicach i billboardach czy inna nietypowa forma promocji oferty (np konferencja dla mediów)
    

  • Stosujemy Kartę Praw Klienta nadaną nam przez Polską Federację Rynku Nieruchomości
    

  • Jako nieliczni w Elblągu, współpracujemy z agencjami w ramach Stowarzyszenia Pomorskiego Pośdredników www.sppon.pl
    

  • Zleconą nam ofertę, przekazujemy do 6 największych agencji EKN w Elblągu, tak by trafiła też do Klientów innych pośredników
    

  • 13 lat na rynku, rzesza Klientów oraz setki sprawnie i bezpiecznie przeprowadzonych transakcji to nasza najlepsza referencja!

 

 Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, doskonale poruszających się po rynku nieruchomości, świetnie znających aktualne tendencje i prognozy, rozumiejących Państwa potrzeby, nieustannie uzupełniających swoją wiedzę i kwalifikacje. Profesjonalne pośrednictwo to dla nas ogromne wyzwanie i zobowiązanie, bowiem zdajemy sobie sprawę, że przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości często chodzi o dorobek całego życia.

 

W chwili obecnej jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie byłego województwa elbląskiego. Cieszymy się społecznym uznaniem, jak również posiadamy opinię firmy, w której przeprowadza się bardzo skomplikowane transakcje. Z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia wielokrotnie korzystały największe firmy z regionu jak również cała rzesza klientów indywidualnych. Dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo obdarzyliście i doceniając chęć stałej współpracy zapewniamy że możecie liczyć na specjalne przywileje!CENTRUM.... Twój partner w nieruchomościach!

  Galeria wpisu / Agencja Nieruchomości CENTRUM

  redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

  Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.