22 Lutego, Czwartek, Marta, Malgorzata, Piotr

Menu główne

Szukaj wg. Branży

Baza firm

Pokaż najnowsze wpisy zobacz najnowsze oferty

DOM I BUDOWNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(23)

DZIECKO zobacz wpisy z tej kategorii(0)

INTERNET I KOMPUTERY zobacz wpisy z tej kategorii(4)

MODA I URODA zobacz wpisy z tej kategorii(5)

MOTORYZACJA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

NAUKA I SZKOLNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(6)

PRODUKCJA, HANDEL, USŁUGI zobacz wpisy z tej kategorii(54)

REKLAMA I MEDIA zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ROZRYWKA I GASTRONOMIA zobacz wpisy z tej kategorii(22)

STRONY INTERNETOWE zobacz wpisy z tej kategorii(0)

TURYSTYKA I NOCLEGI zobacz wpisy z tej kategorii(3)

ZDROWIE I MEDYCYNA zobacz wpisy z tej kategorii(12)

Jak dodać się do katalogu firm ? Wszystkiego dowiesz się tutaj.

Jedno z największych i najprężniej działających biur nieruchomości w Elblągu i okolicach.

Od 1997 roku zaufała nam rzesza Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Przeznaczamy duże środki na marketing zleconych nam ofert w prasie, tablicach informacyjnych, billboardach, największych portalach ogłoszeniowych zarówno ogólnopolskich jak i regionalnych. Jako nieliczni w województwie oferujemy m.in. video-prezentacje nieruchomości zamieszczane następnie na naszej witrynie, która jest największą witryną nieruchomościową Elbląga (porady, prawo, wzory pism, informacje o mieście, mapa, gospodarka przestrzenna).

Siedziba naszej firmy znajduje się w Elblągu przy ulicy Giermków 4/2 niedaleko Pasaży Handlowego przy ulicy Hetmańskiej. Biuro CENTRUM oferuje profesjonalne usługi pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Posiadamy w naszej bazie najatrakcyjniejsze mieszkania, domy, lokale użytkowe, działki i grunty z Elbląga, Mierzei Wiślanej i okolic.

   

  • Pełna obsługa transakcji: badanie stanu prawnego, oszacowanie rynkowej ceny, kredyty, negocjacje cenowe, przygotowanie umów, transfer pieniędzy, wydanie nieruchomości
    

  • Najatrakcyjniej prezentowane (m.in. video-nagrania) oferty na www.centrum.elblag.pl - największej witrynie nieruchomościowej Elbląga (akty prawne, wzory pism, porady, notariusze, mapa miasta itp)
    

  • Najskuteczniejszy marketing Twojej oferty w kilkunastu najwiekszych portalach (wp.pl, allegro, onet, interia, trojmiasto.pl, portel itp), tablicach i billboardach czy inna nietypowa forma promocji oferty (np konferencja dla mediów)
    

  • Stosujemy Kartę Praw Klienta nadaną nam przez Polską Federację Rynku Nieruchomości
    

  • Jako nieliczni w Elblągu, współpracujemy z agencjami w ramach Stowarzyszenia Pomorskiego Pośdredników www.sppon.pl
    

  • Zleconą nam ofertę, przekazujemy do 6 największych agencji EKN w Elblągu, tak by trafiła też do Klientów innych pośredników
    

  • 13 lat na rynku, rzesza Klientów oraz setki sprawnie i bezpiecznie przeprowadzonych transakcji to nasza najlepsza referencja!

 

 Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, doskonale poruszających się po rynku nieruchomości, świetnie znających aktualne tendencje i prognozy, rozumiejących Państwa potrzeby, nieustannie uzupełniających swoją wiedzę i kwalifikacje. Profesjonalne pośrednictwo to dla nas ogromne wyzwanie i zobowiązanie, bowiem zdajemy sobie sprawę, że przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości często chodzi o dorobek całego życia.

 

W chwili obecnej jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie byłego województwa elbląskiego. Cieszymy się społecznym uznaniem, jak również posiadamy opinię firmy, w której przeprowadza się bardzo skomplikowane transakcje. Z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia wielokrotnie korzystały największe firmy z regionu jak również cała rzesza klientów indywidualnych. Dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo obdarzyliście i doceniając chęć stałej współpracy zapewniamy że możecie liczyć na specjalne przywileje!CENTRUM.... Twój partner w nieruchomościach!

  Galeria wpisu / Agencja Nieruchomości CENTRUM

  redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

  Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.